top of page
o_nas.png

O NÁS

Když jsme před osmi lety založili společnost Přijímačky Újezd, nyní iprijimacky s.r.o., bylo naším cílem poskytnout dětem z okolí možnost přípravy na přijímací zkoušky bez nutnosti složitého dojíždění. Během pandemie jsme museli doučováni přizpůsobit on-line prostředí a zkusili jsme kurzy nabídnout i dalším zájemcům z jiných měst. Díky velmi kladným referencím v tomto trendu pokračujeme do současnosti a naše kurzy i přijímačky nanečisto nabízíme zájemcům z celé ČR pod názvem iprijimacky. Nikdy nebylo naším cílem být obrovská organizace s desítkami lektorů. Jsme  menší "rodinný" kolektiv, kde se všichni známe, každý den se potkáváme, předáváme si informace. Ctíme citát: není důležitá kvantita, ale kvalita. 

NAŠI LEKTOŘI

IMG_7013.jpg

Jmenuji se Blanka Hudečková a před 8 lety

jsem se rozhodla umožnit dětem z Újezda

a okolí kvalitní přípravu na přijímací

zkoušky, protože i u svých dětí jsem

nechtěla, aby dojížděly na druhý konec

Prahy. Vím, že bez dobré přípravy jsou

šance na přijetí dost omezené, proto jsem

se rozhodla je na zkoušky sama připravit.

Syn i dcera se na svá vybraná gymnázia

bez problému dostali. Matematika byl

vždycky můj velký koníček, proto jsem

vystudovala matematicko-fyzikální

gymnázium a následně manažerský

obor na ČVUT, pracovala jsem jako

obchodní a marketingová ředitelka

v nadnárodní IT společnosti. Jsem

členkou a spolupracovnicí Mensy a

absolventkou kurzů mensa NTC learning,

organizačně vypomáhám při pořádání

logické olympiády.. Mám moc ráda děti

a baví mě práce s nimi, proto jsem

s kolegyní  15 let provozovala Babycentrum

V zahradě v Újezdě nad Lesy. K mým

velkým koníčkům patří cestování, výlety

v přírodě, běh a jóga.

LUCA 1 WEB.jpg

Jmenuji se Lucie Jirsová a doučování se věnuji již osmým rokem. Tehdy se oba moji synové rozhodli jít na střední školu a na víceleté gymnázium a bylo tedy více než nutné je připravit na přijímací zkoušky. Oba byli přijati na obě školy. Matematika byla základem i na vysoké škole, kde jsem studovala stavební fakultu ČVUT, obor Vodní stavby a vodní hospodářství. Při doučování dětí se jim snažím předat vše tak, aby to co nejlépe pochopily a zároveň abych pochopila i já je a byla mezi námi od začátku důvěra. Řadu let jsem jezdila jako instruktorka na dětské sportovní tábory a během rodičovské dovolené jsem spolu s kolegyní založila Baby Centrum V zahradě, které jsme 15 let společně provozovaly. Mým největším koníčkem je sport - jízda na kole, kolečkových bruslích a volejbal, který jsem hrála řadu let i závodně. Ráda chodím do divadla a na jiné kulturní akce.

PHOTO-2022-10-12-13-10-53.jpg

Jmenuji se Gita Peláková a studuji Jazykovou a literární kulturu na Univerzitě v Hradci Králové. Mám velmi ráda práci s dětmi, kromě doučování jezdím pravidelně jako vedoucí na tábory a působím také jako trenérka pozemního hokeje. Velmi ráda čtu. Také mě baví učit se cizím jazykům, umím španělsky, anglicky, francouzsky a základy latiny. Přípravě na přijímací zkoušky a doučováním češtiny a matematiky se věnuji již pátým rokem. 

E7A1EA4A-0AE2-4171-8B13-583047EDBE2D.jpeg

Jmenuji se Adéla Šišková a jsem studentkou Univerzity Palackého, oboru psychologie. Děti doučuji již více jak tři roky a aktuálně se zaměřuji především na přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. V minulém roce se všichni moji svěřenci úspěšně dostali na svou vybranou SŠ. 

2881D04D-AAA5-4B32-A4D7-902DA4C3A67C.jpeg

Jmenuji se Adam Křen a studuji na Vysoké škole ekonomické v Praze obor Datové analýzy na Fakultě informatiky a statistiky. Matematice se věnuji nejen v rámci svého studia, ale i ve svém volném čase. Děti doučuji již třetím rokem. V létě pracuji jako vedoucí letních táborů. Jinak rád sportuji a trávím čas se svým čtyřnohým parťákem. 

F0C79FD9-0B18-40A2-BA3A-139AB98C9394_1_201_a.jpeg

Jmenuju se Teodor Žižka a práci s dětmi se věnuji od 15 let, kdy jsem začal pracovat jako instruktor na táborech. Děti připravují na přijímací zkoušky již třetím rokem. Sám jsem chodil na víceleté gymnázium a nyní studuji na ČVUT, Fakultě dopravní, obor Letecký technik. Ve volném čase se věnuji především sportu, hraji rugby.

IMG_20190930_120948.jpg

Jmenuji se Lucie Červenková a studuji ČVUT v Praze, Fakultu biomedicínského inženýrství. Mám ráda sport, cestování a práci s dětmi. Jsem trenérkou basketbalového kroužku pro děti. Šestým rokem doučuji a připravuji děti na přijímací zkoušky. Kromě českého jazyka a matematiky učím i další předměty, včetně angličtiny.

Kotva 1
IMG_0322.jpg

Jmenuji se Natálie Božovská a studuji management sportu na Karlově univerzitě. Dětem se aktivně věnuji jak v oblasti sportu, tak i v oblasti doučování, a to již více jak dva roky. Ve volném čase hraji volejbal a trénuji psy.

Snímek obrazovky 2022-10-27 v 11.10.48.png

Jmenuji se Kateřina Chejnová a momentálně studuji na ČVUT, Fakultu architektury. Doučování a přípravě na přijímací zkoušky se věnuji úspěšně  již třetím rokem, mým nejoblíbenějším předmětem je matematika. Ve volném čase hraji na klavír, jezdím na kole a ráda chodím do přírody.

IMG_1105.jpg

Jmenuji se Adéla Jana Šilarová a jsem studentkou magisterského programu Biomedicínská informatika na ČVUT v Praze. Vyučuji češtinu a matematiku, které jsem se věnovala i v rámci svého studia na vysoké škole. Práce s dětmi mne baví, pravidelně jezdím jako instruktor na letní tábory a aktuálně pracuji na získání instruktorské licence pro výuku horolezectví. Ve volném čase se věnuji sportu, především lezení a vodním sportům.

NAŠI LEKTOŘI

REFERENCE NAŠICH ÚČASTNÍKŮ

CHCETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Pokud jste absolven/ka či student/ka vyšších ročníků pedagogické či obdobně zaměřené VŠ, máte zkušenosti s výukou, jste spolehlivý/á, zodpovědný/á a samostatný/á, máte výbornou znalosti matematiky, českého jazyka, nebo cizího jazyka (španělština, francouzština, čínština,...) a baví Vás Vaše práce i život, pak pošlete své CV na info@prijimackyujezd.cz

Chtěla bych velice poděkovat lektorkám za skvělou přípravu mé dcery Aničky. Sice doba nám moc nepřála, ale i přesto udělaly maximum na veškerou přípravu a díky tomu se Anička dostala na svou vysněnou školu. Ještě jednou moc děkujeme.

Renáta P. s Aničkou ( ZŠ Dolní Počernice)

"Šimon je přijat na vysněnou robotiku. Díky Vaší přípravě zvládl matematiku na 46 a češtinu na 39 bodů. Ještě jednou mockrát děkujeme za úžasnou ochotu a vstřícnost v tomto období a přejeme Vám mnoho dalších spokojených studentů."

Gábina M., maminka Šimona, přecházel z Arcusu na jinou školu

Ráda bych poděkovala paní lektorce Blance H. za úžasné on-line hodiny matematiky. Váš přístup a pojetí byly profesionální, milé a zároveň velmi lidské. Třešničkou na dortu je, že dcera je přijata na obě gymnázia. P.S. U syna nás čekají přijímačky za dva roky, a proto bych byla ráda za Vaše on-line hodiny, protože to k Vám z Brna máme dost z ruky. Jste fakt skvělá.

Díky maminka D.

Moc děkujeme za vše! Péťa u zkoušek dopadl výborně! Dostal se na oba dvě gymnázia (v Počernicích a na Gymnázium Gutha Jarkovského v Truhlářské). Máme teď trochu zamotanou hlavu, abychom vybrali to vhodnější:) 

rodiče Petra V., 5. třída, ZŠ Prosek

Šimon je přijat na vysněnou robotiku. Díky Vaší přípravě zvládl matematiku na 46 a češtinu na 39 bodů. Ještě jednou mockrát děkujeme za úžasnou ochotu a vstřícnost v tomto období a přejeme Vám mnoho dalších spokojených studentů."

Gábina M., maminka Šimona, přecházel z Arcusu na jinou školu

Děkuji lektorkám za skvělé shrnutí během intenzivních sobotních kurzů. Můj syn se dostal na obě vybrané školy zaměřené na IT na Smíchově i Proseku.

Monika O., syn 9. třída, ZŠ Klánovice

Moc děkujeme za vše! Péťa u zkoušek dopadl výborně! Dostal se na oba dvě gymnázia (v Počernicích a na Gymnázium Gutha Jarkovského v Truhlářské). Máme teď trochu zamotanou hlavu, abychom vybrali to vhodnější:) 

rodiče Petra V., 5. třída, ZŠ Prosek

Ráda bych poděkovala paní lektorce Blance H. za úžasné on-line hodiny matematiky. Váš přístup a pojetí byly profesionální, milé a zároveň velmi lidské. Třešničkou na dortu je, že dcera je přijata na obě gymnázia. P.S. U syna nás čekají přijímačky za dva roky, a proto bych byla ráda za Vaše on-line hodiny, protože to k Vám z Brna máme dost z ruky. Jste fakt skvělá.

Díky maminka D.

bottom of page