top of page

REFERENCE NAŠICH ÚČASTNÍKŮ

 

Dobrý den, paní Jirsová,

chceme Vám s Anetkou ze srdce poděkovat za Vaši skvělou práci, i díky které uspěla u přijímacích zkoušek. Dostala by se na obě školy (8 letá gymnázia). První variantu měla Gevo Sázavská - má 18. místo ze 250, na Duhovce je 6. ze 150. Z Cermatu měla 85 bodů.

Ještě jednou děkujeme za pomoc na této dobrodružné cestě na střední školu :-)

                        maminka Anetky, 5. tř. 

 

 

Moc děkujeme za přípravu na přijímačky, jmenovitě hlavně Blance. S dětmi prošla všechny podstatné věci i případné chytáky a připravila je skvěle. Poradily si i při karanténě, kdy s dětmi pracovaly on-line. Na konci bylo dobré shrnutí poslané mejlem. Ondra se dostal na obě gymnázia. Vybral Špitalskou,kde brali jen 30 dětí." 

Maminka od O. V. 9.tř

Dobrý den, ráda bych dodatečně touto cestou poděkovala lektorce Lucii J. za skvělou přípravu dcery Elišky Č. pro přijímací zkoušky na víceleté gymnázium. Elišku učení s Vámi moc bavilo, těšila se, udělala i 2x přijímačky nanečisto. To byl skvělý počin, neboť jsme zjistili, kde má slabá místa. Eliška se dostala s dobrými výsledky na dvě gymnázia, na jednom je nyní moc spokojená a šťastná. Děkujeme 

Veronika Č.

 

Šimon je přijat na vysněnou robotiku. Díky Vaší přípravě zvládl matematiku na 46 a češtinu na 39 bodů. Ještě jednou mockrát děkujeme za úžasnou ochotu a vstřícnost v tomto období a přejeme Vám mnoho dalších spokojených studentů." 

Gábina M., maminka Šimona, přecházel z Arcusu na jinou školu

Dobry den Lucko,

s radosti hlasím, ze se Anezka dostala na gympl v Hornich Počernicich. Moc dekujeme ze Vasi trpělivost a přípravku, budeme radi doporučovat😉.

                             Maminka Anežky 5. tř

 

Dobry den, 

Tadeáš měl moc dobrý výsledek : 45 matika a 45 čeština a dostal se na obě dvě gymnázia: Špitálské a Sladkovského.

Půjde na Špitálskou.

Moc děkuji za pomoc při přípravě.

maminka Tadeáše H., 9. třída

Dobrý den,

Chtěla bych vám hrozně moc poděkovat, protože díky vám má dobré výskedky z jpz. První den jsem z matiky měla 40bodů a z češtiny 37 a druhý den jsem zvladla matiku na 39bodů a čestinu stejně jako den minulý. Osobně si myslím, že jsem češtinu podcenila, ale s matikou jsem velmi spokojena, protože 40bodů jsem nezvládla ani z testů z minulých let. Takže jsem se dostala na jednu školu a na Resslovu jsem o 1,4bodů nepřijata, ale už jsme se odvolali, takže to snad výjde. Kdybych měla lepší vysvědčení, tak bych se dostala. Takže vám moc děkuji za přípravu, která mi moc pomohla a děkuji.

Andra S., 9. třída

Tobík si vypracovával ostré testy o víkendu před přijímacími zkouškami z devítek a měl kolem 40 bodů.

V neděli měl z toho horečku a v pondělí byl tak nervózní, že se mu vůbec nedařilo. V úterý měl 37 z češtiny a 40 z matiky. Byl z toho špatný, takže se nikam nedostal. Nu a teď volali z gymnázia Na Pražačce, že ho vzali!!! 

Tak jsem tak strašně ráda, protože na to měl, byl od Vás fantasticky připravený.

Strašně moc děkuji za přípravu a pomoc. 

maminka  Tobiáše, 7. třída

Dobrý den, paní Jirsová, chtěla bych vám strašně moc poděkovat za vaši skvělou práci!!! Baru se dostala na všechna 3 gymnázia. I se svojí zkříženou lateralitou a dyslexií, jsme tu češtinu pokořili!!! Bez vás bychom neměli vůbec šanci!!! Krom kurzů, které  měly teda neuvěřitelnou úroveň, proti těm, kam chodila starší dcera, strašně pomohly i přijímačky nanečisto. Dcera je nervák. Hodně jí to uklidnilo. Pomohlo i procvičování po kurzu, kde jste děti učila strategii psaní testů. Strašně moc děkujeme!!! Všude vás budeme doporučovat!!! ❤️❤️❤️

              Maminka Báry 5. tř.

 

Chtěla bych moc poděkovat Lucii Jirsové, která připravovala oba moje syny na přijímačky na osmileté gymnázium. Kluci chodili k Lucii na skupinové lekce i individuální kurzy, kde dostali super přípravu i psychologickou podporu a přesvědčení, že to zvládnou. Oba ve finále zvládli přijímačky úspěšně, starší syn již studuje na gymnáziu třetím rokem a mladší se letos od září těší do primy. Jsem moc ráda, že jsme zvolili tento přípravný kurz, máme jej v místě bydliště, lekce probíhaly v menších skupinkách a individuální příprava vždy perfektně podle domluvy na konkrétních tématech. Lucie má s přípravou na přijímačky a testy roky zkušeností a také aktuální přehled, navíc je moc milá, trpělivá a empatická, kluci díky ní tak získali při přípravě sebedůvěru a na kurzy chodili rádi. Bez přípravy bychom to nedali, bohužel bylo znát, že jsme museli dohánět resty z nedostatečné výuky na ZŠ, ale jsme moc rádi, že se vše povedlo i díky pomoci Lucie a její přípravky. Děkujeme za spolupráci a trpělivost! Petra, Šimon a Jonáš.

 

Dobrý den, Lucko,

chtěli jsme vám ještě jednou poděkovat za pomoc s přípravou Elíka na přijímačky. Dostal se na oba gymply (Brod, Seifert), na obou školách byl třetí  vybral si Gymnázium Jaroslava Seiferta :-). 

Irena G.

Dobrý den paní Jirsova, Sofie se dostala na obě gymnasia. Půjde na Prof. J. Patočky. Moc děkujeme za perfektní přípravu.  
                    maminka Sofie - 5. třída


Dobrý den, hlásíme, ze Iveta  byla přijata na osmileté gymnázium. Moc dekujeme za přípravu. Byli jste nám doporučení a my toto doporučení rádi budeme předávat dal. Přejeme hodně úspěšných absolventů Vašich přípravných kurzu!🍀.
                                                   Iveta K.

Dobry den, pani Jirsová. Miky je prvni v poradi na Spitalske. Dekujeme moc za přípravku. maminka Mikuláše - 5. tř

Dobrý den, paní Jirsová,

chtěla bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za čas, který jste dětem v rámci přípravy věnovala, určitě i to byl jeden z důvodů, proč to nakonec takto dopadlo. Vojta byl přijat na gymnázium v Českém Brodě, byl 19 ze 125 dětí.

                    Maminka Vojty Š. - 5. tř.

Dobrý den, paní Jirsová,

chtěla bych Vám ještě dodatečně moc poděkovat za Bětku, díky Vaší přípravě se dostala na obě přihlašované školy mezi prvními 20 přijatými, na Arcus měla 2. nejlepší češtinu.

                            maminka Bětky 5. tř.

Ahoj Lucko, tady Juli

říkala jsi, že ti máme napsat až budeme mít výsledky.

Nakonec jsem se rozhodla pro Patočku.😁

Děkuji za to, že jsi mě na to dobře připravila. 

                  Juli - 5. tř.

Ahoj Blanko, chtela jsi vysledky, tak tady jsou. Dopadla jsem fakt dobre, na jednu skolu me přijali a na druhé jsem se nedostala o pul bodu, byla jsem prvni pod čarou a dala jsem odvolání. Kurz fakt pomohl, diky😊

Anička, 9. třída

Dobrý den

 

Předem bych vám chtěl poděkovat za pomoc s přípravou na přijímačky. Vždy jste byla ochotná pomoct něco vysvětlit. A pomhla jste mi i s češtinou která mi nikdy nešla. Dokonce jsem měl více bodů z ČJ než z M.

Se 39 body z čj a 37 z M jsem se nakonec dostal na obě školy.

V Betlémské jsem byl v oboru strojírenství 28 ze 152

A na Proseku v oboru elektrotechnika/mechatronika jsem byl 25 ale nevím z kolika.

Ještě jednou za vše moc děkuju a doufám že se ještě někdy setkáme abych vám to mohl říct osobně.

Robin, 9. třída

Ráda bych poděkovala paní lektorce Blance H. za úžasné on-line hodiny matematiky. Váš přístup a pojetí byly profesionální, milé a zároveň velmi lidské. Třešničkou na dortu je, že dcera je přijata na obě gymnázia. P.S. U syna nás čekají přijímačky za dva roky, a proto bych byla ráda za Vaše on-line hodiny, protože to k Vám z Brna máme dost z ruky. Jste fakt skvělá. 

                               Díky maminka D.

Každopádně ještě jednou MOC děkuji paní Jirsová za přípravu ke zkouškám. Měla jsem možnost Vás slyšet při online setkáních po přijímačkách nanečisto, a chtěla jsem Vám říct, že je vidět, že Vás děti mají rády, že Vám důvěřují, výborně jste vysvětlovala nejen látku, postupy počítání, chytáky a nástrahy, ale taky nezbytnou strategii, což je podle mne ohromně důležité. Byla jsem z Vás opravdu nadšená, a kdyby to letos nevyšlo, určitě bych k Vám do kurzu poslala Kristiána i přiště...zkrátka, kudy chodím, tam Vás chválím a vřele doporučuji!!!

                     maminka Kristiána 5.tř

Moc děkujeme za vše! Péťa u zkoušek dopadl výborně! Dostal se na oba dvě gymnázia (v Počernicích a na Gymnázium Gutha Jarkovského v Truhlářské). Máme teď trochu zamotanou hlavu, abychom vybrali to vhodnější:) 

rodiče Petra V., 5. třída, ZŠ Prosek

Děkuji lektorkám za skvělé shrnutí během intenzivních sobotních kurzů. Můj syn se dostal na obě vybrané školy zaměřené na IT na Smíchově i Proseku.

                 Monika O., syn 9. třída,                          ZŠ Klánovice

Dobrý den Teo,

chtěla bych Vám oznámit, že Martin byl na přijímačkách úspěšný - byl přijat na obě dvě zvolené školy. Rozhodl se pro Gevo Sázavská. Touto cestou bychom Vám moc chtěli poděkovat za přípravu Martina na přijímačky, Vaši ochotu a čas, který jste mu věnoval. 

maminka Martina - 5. tř.

 

Dobrý den,

chtěl bych Vám moc poděkovat za přípravu našich kluků na přijímačky, oba se nakonec dostali na gymnázia.

      tatínek Ondry. 5. tř. a Vládi 7. tř. 

Káju v prvním kole nevzali ani na jednu školu. Na vysvědčení samé jedničky a přijímačky ČJ - 38 a M - 29. Hlásila se na Veterinářství na Prahu 2 a na Gymnázium také na Prahu 2. Na Veterinářství skončila první pod čarou, každý rok mají velký přetlak a stejně stále berou jen jednu třídu. Na Gymnáziu rozhodovaly desetinky bodů.

Nakonec ji na odvolání vzali na obě, jde na Veterinářství a je šťastná jako blecha.

maminka Káji, 9. třída

Dobrý den, paní Hudečková,

chtěla jsem touto cestou ještě moc poděkovat za přípravu na přijímačky naší dcery Kristýny.

Dostala se na OA Praha - kombinované studium

                    maminka Kristýny 9. tř.

Dobrý den paní Hudečková,

chtěli bychom Vám s Lindou moc poděkovat za Vaši práci a pomoc s přípravou na přijímačky. Linda byla přijata na obě školy. Linda Vás moc chválí, že bez Vás by to nedala, stejně jako naše Adélka před dvěma roky Opravdu jsme byli s výukou spokojeni.

                          maminka Lindy 9. tř

 

Matěj se dostal na GEVO i Voděradskou.

Na Voděradské měl 43M, 39CJ, AJ 19 a byl první pod čarou. Dostal se na odvolání a zvolil si Voděradskou.

Na GEVO byl 12tý přijatý. 

Chtěla bych Vám poděkovat za kvalitní připravení našeho Matěje na zkoušky :)

Za dva roky nás můžete čekat s naší Terezkou.

maminka Matěje, 7. třída

.

Míša čj 40 a Ma 23. Jde na Pedagogické Lyceum Futurum. Byla na 9. místě, brali 28. Na OA Kollárova obor cestovní ruch 71, tedy 3. pod čarou. Moc děkujeme za přípravu.

maminka Michaely, 9. třída

bottom of page