top of page

REFERENCE NAŠICH ÚČASTNÍKŮ

 

Moc děkujeme za přípravu na přijímačky, jmenovitě hlavně Blance. S dětmi prošla všechny podstatné věci i případné chytáky a připravila je skvěle. Poradily si i při karanténě, kdy s dětmi pracovaly on-line. Na konci bylo dobré shrnutí poslané mejlem. Ondra se dostal na obě gymnázia. Vybral Špitalskou,kde brali jen 30 dětí." 

Maminka od O. V. 9.tř

Dobrý den, ráda bych dodatečně touto cestou poděkovala lektorce Lucii J. za skvělou přípravu dcery Elišky Č. pro přijímací zkoušky na víceleté gymnázium. Elišku učení s Vámi moc bavilo, těšila se, udělala i 2x přijímačky nanečisto. To byl skvělý počin, neboť jsme zjistili, kde má slabá místa. Eliška se dostala s dobrými výsledky na dvě gymnázia, na jednom je nyní moc spokojená a šťastná. Děkujeme 

Veronika Č.

 

Šimon je přijat na vysněnou robotiku. Díky Vaší přípravě zvládl matematiku na 46 a češtinu na 39 bodů. Ještě jednou mockrát děkujeme za úžasnou ochotu a vstřícnost v tomto období a přejeme Vám mnoho dalších spokojených studentů." 

Gábina M., maminka Šimona, přecházel z Arcusu na jinou školu

Dobry den Lucko,

s radosti hlasím, ze se Anezka dostala na gympl v Hornich Počernicich. Moc dekujeme ze Vasi trpělivost a přípravku, budeme radi doporučovat😉.

                             Maminka Anežky 5. tř.

Dobrý den, Lucko,

chtěli jsme vám ještě jednou poděkovat za pomoc s přípravou Elíka na přijímačky. Dostal se na oba gymply (Brod, Seifert), na obou školách byl třetí  vybral si Gymnázium Jaroslava Seiferta :-). 

Irena G.

Dobrý den paní Jirsova, Sofie se dostala na obě gymnasia. Půjde na Prof. J. Patočky. Moc děkujeme za perfektní přípravu.  
                    maminka Sofie - 5. třída


Dobrý den, hlásíme, ze Iveta  byla přijata na osmileté gymnázium. Moc dekujeme za přípravu. Byli jste nám doporučení a my toto doporučení rádi budeme předávat dal. Přejeme hodně úspěšných absolventů Vašich přípravných kurzu!🍀.
                                                   Iveta K.

Dobry den, pani Jirsová. Miky je prvni v poradi na Spitalske. Dekujeme moc za přípravku. maminka Mikuláše - 5. tř

Dobrý den, paní Jirsová,

chtěla bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za čas, který jste dětem v rámci přípravy věnovala, určitě i to byl jeden z důvodů, proč to nakonec takto dopadlo. Vojta byl přijat na gymnázium v Českém Brodě, byl 19 ze 125 dětí.

                    Maminka Vojty Š. - 5. tř.

Dobrý den, paní Jirsová,

chtěla bych Vám ještě dodatečně moc poděkovat za Bětku, díky Vaší přípravě se dostala na obě přihlašované školy mezi prvními 20 přijatými, na Arcus měla 2. nejlepší češtinu.

                            maminka Bětky 5. tř.

Ahoj Lucko, tady Juli

říkala jsi, že ti máme napsat až budeme mít výsledky.

Nakonec jsem se rozhodla pro Patočku.😁

Děkuji za to, že jsi mě na to dobře připravila. 

                  Juli - 5. tř.

Ráda bych poděkovala paní lektorce Blance H. za úžasné on-line hodiny matematiky. Váš přístup a pojetí byly profesionální, milé a zároveň velmi lidské. Třešničkou na dortu je, že dcera je přijata na obě gymnázia. P.S. U syna nás čekají přijímačky za dva roky, a proto bych byla ráda za Vaše on-line hodiny, protože to k Vám z Brna máme dost z ruky. Jste fakt skvělá. 

                               Díky maminka D.

Každopádně ještě jednou MOC děkuji paní Jirsová za přípravu ke zkouškám. Měla jsem možnost Vás slyšet při online setkáních po přijímačkách nanečisto, a chtěla jsem Vám říct, že je vidět, že Vás děti mají rády, že Vám důvěřují, výborně jste vysvětlovala nejen látku, postupy počítání, chytáky a nástrahy, ale taky nezbytnou strategii, což je podle mne ohromně důležité. Byla jsem z Vás opravdu nadšená, a kdyby to letos nevyšlo, určitě bych k Vám do kurzu poslala Kristiána i přiště...zkrátka, kudy chodím, tam Vás chválím a vřele doporučuji!!!

                     maminka Kristiána 5.tř

Moc děkujeme za vše! Péťa u zkoušek dopadl výborně! Dostal se na oba dvě gymnázia (v Počernicích a na Gymnázium Gutha Jarkovského v Truhlářské). Máme teď trochu zamotanou hlavu, abychom vybrali to vhodnější:) 

rodiče Petra V., 5. třída, ZŠ Prosek

Děkuji lektorkám za skvělé shrnutí během intenzivních sobotních kurzů. Můj syn se dostal na obě vybrané školy zaměřené na IT na Smíchově i Proseku.

                 Monika O., syn 9. třída,                          ZŠ Klánovice

Dobrý den Teo,

chtěla bych Vám oznámit, že Martin byl na přijímačkách úspěšný - byl přijat na obě dvě zvolené školy. Rozhodl se pro Gevo Sázavská. Touto cestou bychom Vám moc chtěli poděkovat za přípravu Martina na přijímačky, Vaši ochotu a čas, který jste mu věnoval. 

maminka Martina - 5. tř.

 

Dobrý den,

chtěl bych Vám moc poděkovat za přípravu našich kluků na přijímačky, oba se nakonec dostali na gymnázia.

      tatínek Ondry. 5. tř. a Vládi 7. tř. 

Dobrý den, paní Hudečková,

chtěla jsem touto cestou ještě moc poděkovat za přípravu na přijímačky naší dcery Kristýny.

Dostala se na OA Praha - kombinované studium

                    maminka Kristýny 9. tř.

Dobrý den paní Hudečková,

chtěli bychom Vám s Lindou moc poděkovat za Vaši práci a pomoc s přípravou na přijímačky. Linda byla přijata na obě školy. Linda Vás moc chválí, že bez Vás by to nedala, stejně jako naše Adélka před dvěma roky Opravdu jsme byli s výukou spokojeni.

                          maminka Lindy 9. tř.

bottom of page