top of page
Online třída

ONLINE KURZY

ZAČÍNÁME 31. 10. 2022

1 x týdně lekce českého jazyka a/nebo  matematiky

pro 5., 7. i 9. třídy 

 

cena 250 Kč/lekci (on-line s lektorem)

Podle čeho vybrat správný on-line kurz? Cena nemusí být vždy nejlepší vodítko, na druhou stranu by neměla být přemrštěná. Ptejte se na reference! Není důležité jen být učitelem řadu let, ale také mít za sebou spokojené žáky, kteří se dostali na vybrané školy. Sledujte historii firmy. Pracuje s testy CERMAT nebo se staršími SCIO a dalšími testy, které už ale neodpovídají požadavkům? Můžete firmu kontaktovat telefonicky?
 
My Vám nabízíme kvalitně zpracované prezentace, které odpovídají CERMAT požadavkům. Máme za sebou několik let praxe. Máme menší tým, zato pečlivě vybraných lektorů, kteří umí zaujmout a vysvětlit. Během lekce se můžete ptát na vše, co vám není jasné. I v období mezi lekcemi máte možnost s námi komunikovat přes WA, mail nebo Instagram. Děti dostávají také podklady pro domácí přípravu.
A navíc nabízíme ty nejlepší ceny!

Pokud ještě váháte nebo vám nevyhovují termíny  KONTAKTUJTE NÁS, rádi vám vše vysvětlíme.

5.png

ZÁKLADNÍ KURZ

SKUPINOVÝ

2500 Kč

10 lekcí po 60 min

Základní kurz, při němž proberete vše potřebné, co musí dítě umět k přijímacím zkouškám. V případě zájmu může dokoupit navazující procvičovací kurz (10 lekcí, 250Kč/lekci) k lepšímu zvládnutí prezentované látky.
Lektor má připravené prezentace, během každé lekce děti řeší a následně probírají několik úloh podobných těm ze skutečných testů. V případě potřeby mohou děti klást lektorovi dotazy. Dostávají podklady pro domácí přípravu.Vhodné pro žáky 5., 7. i 9. tříd. Možno jen ČJ nebo jen MA příp. kombinaci obojího.

4_edited.png

KOMPLETNÍ KURZ

SKUPINOVÝ

4800 Kč

20 lekcí po 60 min., </